Kancelaria Adwokacka, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, świadczy pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak również podmiotom gospodarczym.

Założeniem Kancelarii jest wychodzenie naprzeciw Państwa potrzebom.

Udzielając porad prawnych oraz sporządzając opinie prawne staramy się, jak najpełniej przedstawić wskazany przez Państwa problem w świetle powszechnie obowiązujących przepisów prawa, celem podjęcia dalszych kroków zmierzających do rozwiązania zagadnienia, czy to na drodze sądowej, czy też ugodowej.

Indywidualne podejście do Klienta, którym kieruje się Kancelaria, sprzyjająco wpływa na współpracę, dzięki czemu Klient nie czuje się pozostawiony sam sobie, a to w istotny sposób przekłada się na relację między Kancelarią, a osobą, która postanowiła skorzystać z Naszych usług.

Reprezentując Państwa interesy przed Sądami i Urzędami, wymagamy od siebie profesjonalizmu oraz rzetelności.

Mając na uwadze przede wszystkim Państwa dobro, obszar działalności Naszej Kancelarii Adwokackiej z uwagi na siedzibę nie ogranicza się tylko do takich miast jak: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, aby sprostać Państwa oczekiwaniom reprezentujemy Naszych Klientów również w sprawach, których obszar właściwości obejmuje inne miasta województwa śląskiego i nie tylko.